Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Tczewie skierowany na kwarantannę. 19 marca brał udział w spotkaniu z marszałkiem województwa Mieczysławem Strukiem

  • 31.03.2020, 14:21 (aktualizacja 31.03.2020, 15:19)
  • Redakcja
Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Tczewie skierowany na kwarantannę. 19 marca brał udział w spotkaniu z marszałkiem województwa Mieczysławem Strukiem fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Włodzimierz Mroczkowski do 2 kwietnia będzie przebywał w izolacji społecznej.

Po ogłoszeniu informacji, że marszałek Mieczysław Struk został zarażony koronawirusem nałożono kwarantannę na osoby, które miały z nim bezpośredni kontakt. W tym grobie gronie znalazł się Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Włodzimierz Mroczkowski, który w ciągu najbliższych dni będzie miał zrobiony wymaz w celu wykonania testu na obecność koronawirusa.  

Naczelnik przebywa na kwarantannie, jest odizolowany od najbliższych osób i przebywa poza Tczewem. Kwarantanna powinna zakończyć się 2 kwietnia. 

 

Włodzimierz Mroczkowski 19 marca uczestniczył w spotkaniu z marszałkiem Mieczysławem Strukiem w Urzędzie Marszałkowskim. Było to spotkanie robocze dotyczące przygotowania szpitali do sytuacji związanej z koronawirusem. W spotkaniu oprócz marszałka, uczestniczyło dziesięciu przedstawicieli pomorskich samorządów m.in. Kazimierz Chyła, starosta starogardzki i Mirosław Czapla, starosta malborski.

- Dziennik Bałtycki

 

O potwierdzonym zakażeniu koronawirusem u marszałka Województwa Pomorskiego piszemy TUTAJ.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe