#WspieramMałyBiznes - darmowa promocja lokalnych biznesów na antenie Radia Tczew!

  • 01.04.2020, 12:15 (aktualizacja 16.04.2020, 11:19)
  • Redakcja
#WspieramMałyBiznes - darmowa promocja lokalnych biznesów na antenie Radia Tczew!

Podziel się:

Oceń:

Radio Tczew 100,8 FM dołączyło do akcji warszawskiego Radia Kolor 103 FM #WspieramMałyBiznes, która umożliwia lokalnym przedsiębiorcom emisję bezpłatnej wizytówki ich biznesów.

#WspieramMałyBiznes

Postanowiliśmy dołączyć do akcji Radia Kolor #WspieramMałyBiznes i wyciągamy pomocną dłoń do lokalnych małych firm. W ramach akcji #WspieramMałyBiznes zaprezentujemy wizytówki lokalnych firm absolutnie za darmo w chwili, gdy wszyscy martwią się o przyszłość. Wierzymy, że pomożemy w ten sposób najmniejszym biznesom przetrwać trudny czas. Razem możemy więcej!

Co możesz zrobić?

Przedsiębiorcy z Tczewa i okolic mogą nagrać np. telefonem swoją wizytówkę trwającą do 1 minuty i wysłać nagranie na adres [email protected].
Wizytówki emitowane są na antenie, zamieszczane na stronie internetowej radiotczew.pl oraz na profilu rozgłośni na Facebooku. Każda nadawana jest w radiu raz, po wiadomościach o godz. 11:00. Nie pojawią się nagrania podmiotów, których radio nie może reklamować albo zawierające zakazane stwierdzenia.

Co umieścić w nagraniu?

Opowiedz o swoim biznesie - czym się zajmujecie, jaką macie aktualną ofertę, gdzie można Was znaleźć. Powiedz to, co uważasz za ważne i mów szczerze. Przykłady, które mogą pomóc Wam w kreatywnym podejściu do nagrania, znajdziecie na stronie Radia Kolor.

Jak mogą pomóc słuchacze?

To proste! Decyzje zakupowe słuchaczy mają moc. Planując zakupy warto pamiętać o lokalnych sklepach, restauracjach i punktach usługowych, itp. Wspieranie małych firm pozwoli przetrwać lokalnym przedsiębiorcom czas epidemii i łatwiej stanąć na nogi, gdy już świat uwolni się od epidemii koronawirusa.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe