Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym

  • 06.03.2017, 10:35 (aktualizacja 13.03.2017, 10:42)
  • Roman Leczkowski, TCSiR
Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym

Podziel się:

Oceń:

Aktualizacja: Trwają rozgrywki w ramach Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym

poniedziałek, 13 marca

W sobotę 11 marca rozegrano II turniej w ramach Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrano w Sali sportowej przy SP 7 w Tczewie. Do udziału zgłosiło się 42 zawodników i zawodniczek w 5 kategoriach z Tczewa i okolicznych miejscowości. Coraz większa frekwencja, a rekordy biją weterani, których w tym dniu było 13! W aż w trzech kategoriach zwyciężyli ci sami zawodnicy co przed tygodniem, więc już po drugich zawodach wyłoniła się zdecydowana czołówka.

Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze 3 turnieje i wiele może się wydarzyć w poszczególnych klasyfikacjach. Najbliższy turniej w sobotę 18 marca o godz. 10.00 w sali przy SP 7 ul. Stoczniowców.

PEŁNA KLASYFIKACJA NA STRONIE www.tcsir.pl  

poniedziałek, 6 marca

W sobotę, 4 marca rozegrano pierwszy z pięciu turniejów w ramach Grand Prix Tczewa 2017 w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrano w sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Tczewie. Do udziału zgłosiło się 36 zawodników i zawodniczek w 5 kategoriach z Tczewa i okolicznych miejscowości. Cieszy duża frekwencja, a w szczególności udział aż 7 kobiet.

Pojedynki były bardzo zacięte, a poziom naprawdę wysoki. W każdej kategorii zawodnicy prezentowali bardzo dobre przygotowanie. Oczywiście najwyższy poziom reprezentowali zawodnicy grający w ligach. Tutaj tenis stołowy prezentowany przez zawodników był bardzo widowiskowy.

Organizatorem imprezy jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Roman Leczkowski, TCSiR

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe