Bezpłatna pomoc prawna dla przedsiębiorców z Kociewia

  • 08.04.2020, 11:50 (aktualizacja 08.04.2020, 14:18)
  • Redakcja
Bezpłatna pomoc prawna dla przedsiębiorców z Kociewia fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Tczewa, Starogardu Gdańskiego i okolic mogą liczyć na bezpłatną pomoc prawną dla przedsiębiorców. Z taką propozycją wyszła Kociewska Spółdzielnia Socjalna.

Kociewska Spółdzielnia Socjalna zaprasza wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej dla przedsiębiorców dotkniętych kryzysem gospodarczym spowodowanym rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 świadczonej przez wykwalifikowanych prawników. Mówi prezes Zarządu Kociewskiej Spółdzielni Socjalnej, Konrad Mania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pomoc prawna obejmuje:

  • konsultację telefoniczną bądź mailową
  • wsparcie w uzyskaniu zwolnienia, umorzenia lub odrodzenia płatności składek ZUS

Prawnik wskaże najbardziej korzystne formy pomocy z rządowej tarczy antykryzysowej dla firm oraz pomoże pozyskać świadczenia i pożyczki dla przedsiębiorców. 

 

Spółdzielczość socjalna to prowadzenie działalności gospodarczej, ale także troska o społeczność lokalną. Naszym zadaniem jest między innymi zatrudnianie osób dotkniętych wykluczeniem społecznym. W mojej ocenie dzisiaj ogromnej pomocy potrzebują przedsiębiorcy, którzy są jednym z głównych filarów prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego państwa. To biznes kształtuje rozwój gospodarczy. Musimy zrobić wszystko, żeby sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa tego nie zmieniła. 

- Konrad Mania 

 

Aby skorzystać z pomocy należy wypełnić formularz (dostępny TUTAJ) oraz wysłać go na adres: [email protected].

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe