Klub Rodzinny na Zatorzu jest już gotowy

  • 09.04.2020, 12:38 (aktualizacja 09.04.2020, 15:22)
  • Redakcja
Klub Rodzinny na Zatorzu jest już gotowy fot. Tv Teka

Podziel się:

Oceń:

W ramach rewitalizacji tczewskiego osiedla Zatorze podjęto decyzję m.in. o budowie obiektu przy ulicy Elżbiety z przeznaczeniem na działalność społeczną. Inwestycję realizowano ponad dwa lata i właśnie została zakończona.

W tej chwili rozpoczęły się odbiory techniczne. Rozstrzygnięto również przetarg na wyposażenie. Przypomnijmy, w miejsce pustostanu przy ulicy Elżbiety 19 wybudowano zupełnie nowy budynek. Nie obyło się jednak bez problemów - pierwszy wykonawca nie wywiązał się z umowy. Prace trzeba było przerwać na wiele miesięcy. Z kolei drugi wykonawca musiał dokonać poprawek po poprzedniej firmie, do tego na placu budowy doszło do kilku włamań.

Już za miesiąc w budynku ma się pojawić pełne wyposażenie zakupione za około 80 tysięcy złotych.

O "Klubie Rodzinnym Zatorze" mówi Iwona Bylicka z tczewskiego MOPS-u:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cała inwestycja kosztowała niespełna milion dwieście tysięcy złotych. Dzięki dofinansowaniu unijnemu, w ramach projektu rewitalizacji miasto otrzyma zwrot blisko 60 procent kosztów zadania. Na jakich zasadach będzie działał klub Zatorze i do kogo będzie skierowana jego oferta?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Więcej na ten temat można zobaczyć w materiale Telewizji Tetka. 

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe