Działania tczewskiego MOPS-u w czasie epidemii. Wszystkie świadczenia są wypłacane zgodnie z harmonogramem

  • 10.04.2020, 07:55 (aktualizacja 10.04.2020, 08:39)
  • Redakcja / Tv Tetka
Działania tczewskiego MOPS-u w czasie epidemii. Wszystkie świadczenia są wypłacane zgodnie z harmonogramem fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Czy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tczewie wszystkie należne klientom świadczenia są wypłacane zgodnie z harmonogramem oraz czym jest wprowadzona niedawno karta przedpłacona?

W MOPS-ie podjęto dodatkowe działania służące zapobieganiu ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Jednocześnie ośrodek informuje, że wszystkie należne klientom świadczenia są wypłacane zgodnie z planem. O szczegółach Mówi Michał Kremer, kierownik działu świadczeń rodzinnych z tczewskiego MOPS-u:

loadingŁaduję odtwarzacz...

O wszelkich zmianach MOPS będzie informować na bieżąco poprzez stronę www.mops.tczew.pl oraz profil Facebookowy ośrodka. Co ważne, od najbliższego wtorku, 14 kwietnia, zmianie ulegną godziny wypłat świadczeń gotówkowych w kasie ośrodka. Wypłaty realizowane będą w godzinach od 12:00 do 14:00.

Co jeszcze ulegnie zmianie?

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie wprowadza dla klientów nowy system wypłaty świadczeń, w formie karty przedpłaconej. Posiadacz karty będzie mógł wypłacić środki pieniężne w punktach bankomatowych, a także płacić nią w sklepach.

Pierwsze karty przedpłacone będą wydawane podczas realizacji wypłat z kasy w miesiącu kwietniu.

Kolejne karty będą wydawane wraz z informacją/decyzją o przyznaniu świadczenia.

Karta przedpłacona jest instrumentem płatniczym, w związku z powyższym wymaga zabezpieczenia przed dostępem osób nieupoważnionych.

Uwaga, karty nie są przeznaczone dla osób, które mają już prywatny rachunek bankowy do obsługi świadczeń.

MOPS w dalszym ciągu zaleca klientom zakładanie własnych rachunków bankowych.

- MOPS Tczew

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami w bezpośredniej obsłudze interesantów MOPS zwraca się ponadto z prośbą o uiszczanie zobowiązań i należności na rzecz ośrodka bezpośrednio na rachunek bankowy MOPS-u a nie w kasie.

fot. MOPS Tczew


Więcej na ten temat w materiale telewizji Tetka. 

 

Redakcja / Tv Tetka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe