"Solidarni z bohaterami czasu epidemii". Rusza nowy program grantowy!

  • 17.04.2020, 08:50 (aktualizacja 17.04.2020, 21:01)
  • Redakcja
"Solidarni z bohaterami czasu epidemii". Rusza nowy program grantowy! fot. Canva

Podziel się:

Oceń:

Grupy nieformalne i organizacje pozarządowe z powiatu tczewskeigo mogą pozyskać środki na szycie i dystrybucję maseczek ochronnych.

Ruszyła specjalna edycja konkursu grantowego "Działaj lokalnie" pod hasłem "Solidarni z bohaterami czasu epidemii". Celem akcji jest wspieranie społeczności lokalnych, które w obecnej sytuacji inicjują działania zapobiegające skutkom epidemii. Projekt obejmuje zarówno pomoc w zapobieganiu rozprzestrzeniania się epidemii, jak również pomoc w walce z negatywnymi społecznie skutkami pandemii i wychodzeniu z nich. Na działania polegające m.in. na szyciu i dystrybucji maseczek można pozyskać do 5 tysięcy złotych

fot. materiały prasowe

Wnioski o dofinansowanie działań mogą składać minimum 3-osobowe grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe z powiatu tczewskiego. Do wygrania dotacje od 2000 do 5000 złotych na maksymalnie 2-miesięczne projekty, które będą realizowane pomiędzy 1 maja, a 31 lipca.

O szczegółach konkursu opowiedzieli animatorzy programu Działaj Lokalnie, Małgorzata Peplińska i Łukasz Rościeszewski z Fundacji Pokolenia w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

UWAGA: Nabór wniosków trwa tylko do 26.04. Celem jest jak najszybsze wsparcie społeczności lokalnych w tej trudnej sytuacji. Szczegóły konkursu znajdują się tutaj.  

Partnerem projektu jest Bank Spółdzielczy w Tczewie.

fot. materiały prasowe

Szczegółów udziela Ośrodek Działaj Lokalnie w Tczewie czyli Fundacja Pokolenia: tel. 58 352 45 46 lub mail: [email protected]

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe