Kobiety protestowały w Tczewie. Była też kontrmanifestacja

  • 09.03.2017, 13:00
  • Wojciech Stobba, Radio Tczew
Kobiety protestowały w Tczewie. Była też kontrmanifestacja

Podziel się:

Oceń:

8 marca, w Dzień Kobiet, panie już po raz kolejny postanowiły przypomnieć o respektowaniu swoich podstawowych praw. Strajk Kobiet odbył się w całym kraju, także w Tczewie.

Pikietę zorganizowano na skwerze przy ulicy Żwirki. Do manifestacji wspieranej przez lokalną Platformę Obywatelską przyłączyło się kilkadziesiąt osób. Były wśród nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pojawiła się też kilkuosobowa kontrmanifestacja Młodzieży Wszechpolskiej. Posłuchajcie relacji Wojtka Stobby:

loadingŁaduję odtwarzacz...
Wojciech Stobba, Radio Tczew

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ani w prawo ani w lewo! Swobodnie!
ani w prawo ani w lewo! Swobodnie! 10.03.2017, 11:28
Każdy ma prawo do manifestacji. Mnie to osobiście ani nie grzeje ani nie ziębi. Wkurza mnie tylko przekrzykiwanie się w stylu: "ja mam rację, nie bo ja, wcale nie bo ja, ja ja ja, nie ja, ja ja i jeszcze 3 razy więcej ja niż ty powiesz". A takich ludzi nie brakuje w każdych opcjach politycznych, religijnych i gdzie tam jeszcze wzrokiem sięgnąć. Zamiast dziecinady wolę merytoryczną dyskusję. Dyskusję i rozmowę o swoich potrzebach, a nie stereotypizację, patriarchalizm czy inne formy gdzie jedna strona się wywyższa, a druga jest przedstawiana jako ta gorsza, ułomna. W Tczewie puki co ludzie w miarę się wypowiadają o tym co chcą przekazać i to cieszy, pomimo różnic światopoglądowych. Znaczy to, że mieszkańcy Tczewa reprezentują w miarę przyzwoity poziom intelektualny.
tomtom
tomtom 09.03.2017, 22:16
jednostronny reportaż, tyle w temacie.
ani w prawo ani w lewo! Swobodnie!
ani w prawo ani w lewo! Swobodnie! 10.03.2017, 11:34
Dlaczego jednostronny? Każdy się wypowiedział. Wg mnie obiektywnie przekazana informacja. jednostronnie to jest na TVN albo TVP1. Oni to dopiero prześcigają się w zdobyciu nagrody "Złotego Gebelsa"
tomtom
tomtom 10.03.2017, 23:14
Tak, każdy się wypowiedział. Pytanie jaki był wydźwięk tego reportażu? Nie był jednostronny? Co do telewizji, to nie oglądam ani TVN ani TVP, więc nie jestem w stanie nic na ten temat powiedzieć. Poza tym, nie żebym był złośliwy, ale w poprzednim poście "póki", a nie "puki" itp.
?/?
?/? 11.03.2017, 10:11
Skoro był jednostronny to, która grupa była bardziej faworyzowana?
Asia1998
Asia1998 09.03.2017, 17:41
Feministki wielokrotnie atakowały członków i członkinie kontry. Wielokrotnie używały wulgarnych gestów i słów. Czy to jest kobiecość? Ja jako kobieta czuje się urażona, że ktoś taki chce mnie reprezentować.
Tczewiak
Tczewiak 09.03.2017, 17:33
Dobrze że młodzież interweniowała wobec cyrku tych feministek....

Pozostałe