Opinie w Radiu Tczew 16.04.: pierwsze wyzdrowienia, zakup maseczek, kwarantanna w Polsce i za granicą

  • 17.04.2020, 12:59
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 16.04.: pierwsze wyzdrowienia, zakup maseczek, kwarantanna w Polsce i za granicą

Podziel się:

Oceń:

16 kwietnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Aleksandra Hotowy, dziennikarka Telewizji Tetka.

Sanepid poinformował, że spośród czterech osób zakażonych koronawirusem w powiecie tczewskim, trzy są już zdrowe. Ich zachorowanie zostało odnotowane w połowie marca. Czwarta osoba, która otrzymała dodatni wynik 4 kwietnia, jest hospitalizowana, jej stan jest dobry.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ubiegłym tygodniu prezydent Tczewa poinformował, że z rezerwy budżetu miasta sfinansuje zakup 30 tysięcy przyłbic ochraniających twarz przed zakażeniem koronawirusem. Po rozporządzeniu rządu o obowiązku noszenia maseczek Mirosław Pobłocki zdecydował o zakupie 60 tysięcy maseczek, jakie mają trafić do mieszkańców Tczewa razem z przyłbicami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Polacy mieszkający za granicą zmagają się z licznymi obostrzeniami związanymi z pandemią. Zarówno w Stanach Zjednoczonych, Włoszech jak i Wielkiej Brytanii codziennie wprowadzane są nowe przepisy mające pomóc w walce z koronawirusem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 30 kwietnia. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe