Dom Przedsiębiorcy w Tczewie pomaga zdalnie

  • 21.04.2020, 12:03 (aktualizacja 21.04.2020, 13:29)
  • Redakcja
Dom Przedsiębiorcy w Tczewie pomaga zdalnie fot. dp.tczew.pl

Podziel się:

Oceń:

Tczewski Dom Przedsiębiorcy, podobnie jak inne instytucje i urzędy, w czasie epidemii musiał ograniczyć bezpośrednie kontakty ze swoimi klientami do minimum. Jednak cały czas udziela pomocy i potrzebnych porad telefonicznie oraz przez internet.

Na stronie internetowej Domu Przedsiębiorcy można znaleźć wszystkie potrzebne kontakty. Tam też publikowane są aktualne informacje oraz pomocne interpretacje przepisów i porad bezpłatnie udzielanych przez różne instytucje. O szczegółach mówi kierownik Biura Wspierania Przedsiębiorczości Krystian Jendrzejewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z Domem Przedsiębiorcy można również kontaktować się telefonicznie, za pośrednictwem Facebooka lub mailowo - [email protected]. Prawdopodobnie w najbliższym czasie zostanie też uruchomiona bezpośrednia pomoc zdalna - po zadaniu za pomocą specjalnego formularza pytania dotyczącego danego zagadnienia lub problemu, zainteresowany będzie w kontakcie z odpowiednim doradcą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dom Przedsiębiorcy w czasie epidemii koronawirusa wskazuje swoim klientom opcje kontaktu i form składania wniosków do CEIDG związanych ze zmianami działalności. Jednocześnie warto przypomnieć, że wszystkie terminy związane z działalnością gospodarczą - zawieszenia, wznowienia, zamknięcia - będą zachowane, a zmiany można zgłosić z datą wsteczną, jeśli teraz nie ma się możliwości złożenia odpowiedniego wniosku drogą elektroniczną.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na dp.tczew.pl znajduje się specjalna instrukcja ze zdjęciami i filmikami, jak przeprowadzić tę procedurę bez wychodzenia z domu. Na stronie można także znaleźć artykuł o Tarczy Antykryzysowej w praktyce.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe