Maseczki ochronne dla wszystkich uczestników "Rowerem do pracy"

  • 22.04.2020, 08:49 (aktualizacja 22.04.2020, 09:58)
  • Redakcja
Maseczki ochronne dla wszystkich uczestników "Rowerem do pracy" fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju, tegoroczna edycja rowerowego konkursu przebiega inaczej niż w poprzednich edycjach. Zabrakło kilku punktów stałych, takich jak cotygodniowe pakiety śniadaniowe czy tradycyjne funkcjonowanie sklepu konkursowego, w którym zwykle można było wymienić punkty na bilety do kina lub vouchery do restauracji.

Wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji konkursu "Rowerem do pracy" otrzymają wielorazowe maseczki ochronne. Do końca miesiąca Tczewscy Kurierzy Rowerowi dostarczą do miejsc pracy tyle maseczek, ile w danej firmie osób jest zapisanych do konkursu. O szczegółach akcji mówi Grzegorz Pawlikowski, inspektor do spraw polityki rowerowej i mobilności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Maseczki będą wielokrotnego użytku i trafią do wszystkich osób zarejestrowanych w konkursie, nawet tych, które nie wykonały jeszcze żadnego przejazdu. 

fot. Rowerem do pracy/fb


Przypominamy, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wprowadzono kilka zmian w tej edycji konkursu. Najważniejszą z nich jest rezygnacja z nagrody w postaci cotygodniowych pakietów śniadaniowych, która przysługiwała za spełnienie warunku minimum sześciu przejazdów do/z pracy. Nowa wersja regulaminu konkursu umożliwia też zorganizowanie innych kategorii wyboru najczęściej korzystających z rowerów firm. Wszystkie informacje na temat zmian oraz wskazówki dotyczące tego, jak zapisać się do konkursu znajdziecie w naszym artykule oraz na stronie roweremdopracy.tczew.pl.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe