Pandemia koronawirusa nie wpłynęła na pracę tczewskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji

  • 28.04.2020, 10:19 (aktualizacja 28.04.2020, 12:25)
  • Redakcja / Tv Tetka
Pandemia koronawirusa nie wpłynęła na pracę tczewskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Pomimo trudnej sytuacji i licznych ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tczewie kontynuuje przeprowadzanie remontów i realizuje zaplanowane inwestycje.

Pracownicy zakładu i firm wykonujących zadania muszą stosować się do obostrzeń, czyli np. obowiązkowego noszenia maseczek ochronnych i rękawiczek, a także zachowywania odpowiednich odstępów między sobą. Mówi zastępca dyrektora ds. technicznych ZWIK Artur Malecki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W nadchodzącym czasie prace będą prowadzone m.in. przy budowie dwóch nowych wodociągów - na ulicy Myśliwskiej oraz w Bałdowie. Rozpisany zostanie również przetarg na sieć kanalizacyjną, która ma połączyć miasto z gminą wiejską. 

Przy okazji Artur Malecki podkreślił, że żadne przeprowadzone do tej pory badania nie stwierdziły występowania koronawirusa w wodzie.

 

Jesteśmy przygotowani i pewni, że w tej nadzwyczajnej sytuacji woda jest bezpieczna i jej nie zabraknie.

 


Więcej na ten temat w materiale Urszuli Niewiarowskiej w telewizji Tetka:

 

Redakcja / Tv Tetka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe