Dom Przedsiębiorcy uruchomił internetowe konsultacje

  • 29.04.2020, 08:44 (aktualizacja 29.04.2020, 10:13)
  • Redakcja
Dom Przedsiębiorcy uruchomił internetowe konsultacje fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Zgodnie z zapowiedzią, na stronie internetowej tczewskiego Domu Przedsiębiorcy pojawił się formularz kontaktowy umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania i problemy związane z działalnością lokalnych firm.

Bezpłatne internetowe porady można otrzymać w zakresie prawa pracy, cywilnego oraz gospodarczego, a także m.in. przepisów tzw. tarczy antykryzysowej. W zależności od pytań, konsultacje mogą zostać rozszerzone o inne zagadnienia. W formularzu należy podać dane niezbędne do identyfikacji, np. dotyczące branży, w jakiej działa firma. Odpowiedź w formie maila lub rozmowy telefonicznej pojawi się w ciągu 3 dni roboczych. Z takiej formy doradztwa mogą jednak skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie Tczewa. O szczegółach konsultacji online rozmawialiśmy z kierownikiem Biura Wspierania Przedsiębiorczości Krystianem Jendrzejewskim:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgłoszenia są odbierane i przekazywane do doradców od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie dp.tczew.pl.

Jak informuje Dom Przedsiębiorcy, konsultacje będą udzielane w czasie trwania epidemii koronawirusa z możliwością przedłużenia w zależności od zainteresowania przedsiębiorców.

 

Ponadto informujemy, że wszelkie sprawy związane z ewidencją działalności gospodarczej można na bieżąco konsultować telefoniczna w dni powszednie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego – Domu Przedsiębiorcy, pon. – środa w godz. 7.30-15.30, czwartek 7:30 – 15:30, piątek 7:30 – 14:30, pod nr tel. 58 777 53 43 lub 58 777 53 41.

Zakres informacji i pomocy przy zakładaniu konta przedsiębiorcy przez stronę internetową www.ceidg.gov.pl i wypełnianiu wniosków CEIDG-1 dotyczących wpisu do CEIDG – rozpoczęcie działalności, zmiany, zawieszenia, wznowienia, wykreślenia wpisu w CEIDG.

Jednocześnie zachęcamy, aby sprawy związane z działalnością gospodarczą załatwiać drogą elektroniczną poprzez strony: www.biznes.gov.pl oraz www.ceidg.gov.pl

Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

 

Więcej o zdalnej pomocy dla przedsiębiorców w czasie epidemii pisaliśmy TUTAJ.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe