Jak dbać o swoje finanse w czasie epidemii koronawirusa? [ROZMOWA]

  • 13.05.2020, 13:04 (aktualizacja 14.05.2020, 12:06)
  • Redakcja
Jak dbać o swoje finanse w czasie epidemii koronawirusa? [ROZMOWA] fot. archiwum Radia Tczew

Podziel się:

Oceń:

O rynkach finansowych i hipotecznych rozmawialiśmy z Konstantym Dietrichem agentem finansowym, który już niejednokrotne na naszej antenie doradzał słuchaczom w kwestiach związanych z zarządzaniem pieniędzmi i domowym budżetem.

Z naszym gościem rozmawialiśmy o tym, jak koronawirus oraz ograniczenia związane z epidemią wpłynęły na rynek bankowy oraz kredyty. Z ekonomicznego punktu widzenia jest to czas niepewności i dużej zachowawczości na rynkach finansowych. Charakteryzują się one obecnie dużą dynamiką zmian, ale nie oznacza to, że nie istnieją narzędzia finansowe, które chronią kredytobiorców. 

W bankach można składać wnioski kredytowe, chociaż już sama decyzja kredytowa zależy od wielu czynników. Osoby, które już mają zobowiązania finansowe powinny liczyć na pomoc banków np. w postaci wakacji kredytowych lub odroczenia w spłacie.

Jak w praktyce wygląda obecna sytuacja opowiada agent finansowy, Konstanty Dietrich. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zachęca nasz rozmówca: przed podjęciem decyzji odnośnie posiadanych czy planowanych zobowiązań finansowych warto zachować rozsądek i weryfikować informacje.


Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Agent Finansowy - Konstanty Dietrich.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe