Opinie w Radiu Tczew 14.05.: wybory, których nie było i stanowiska kandydatów na prezydenta na temat mostu

  • 15.05.2020, 14:15
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 14.05.: wybory, których nie było i stanowiska kandydatów na prezydenta na temat mostu

Podziel się:

Oceń:

14 maja gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Aleksandra Hotowy, dziennikarka Telewizji Tetka.

W momencie gdy rząd rozluźnia niektóre obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, w powiecie tczewskim sanepid odnotowuje coraz więcej zachorowań. W ciągu minionego tygodnia na 20 zarejestrowanych od marca przypadków, pojawiło się aż 8 nowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ciąg dalszy zawirowań wokół wyborów prezydenckich. Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała, że głosowanie zaplanowane na 10 maja nie odbędzie się. Nie wiadomo, kiedy konkretnie wybory się odbędą. Prawdopodobnie na przełomie czerwca i lipca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Inicjatorzy akcji #MostTczewskiJakWesterplatte skierowali pytania do każdego z 10 kandydatów na Prezydenta RP na temat stanowiska względem przedłużającej się odbudowy Most Tczewski. W ciągu dwóch tygodni odpowiedziała większość kluczowych kandydatów, prócz prezydenta Andrzeja Dudy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 28 maja. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe