Wszystkie gminne i miejskie imprezy odwołane do końca lipca

  • 18.05.2020, 10:51 (aktualizacja 18.05.2020, 13:56)
  • Redakcja
Wszystkie gminne i miejskie imprezy odwołane do końca lipca fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

W związku z utrzymującym się stanem epidemii koronawirusa prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki przedłużył termin odwołania wszystkich imprez miejskich do końca lipca. Podobną decyzję podjął także Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak.

Już w kwietniu władze Tczewa podjęły decyzję o odwołaniu wszystkich imprez miejskich zaplanowanych do końca czerwca. Co z wydarzeniami mającymi się odbyć w kolejnych miesiącach mieliśmy dowiedzieć się w połowie maja. 15 maja okazało się, że także lipcowe wydarzenia zostały odwołane. Oznacza to, że latem nie odbędzie się między innymi X edycja Festiwalu Muzycznego “Undergramy” czy VI Tczewski Cross Rowerowy.

Mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pełna lista miejskich imprez dostępna jest TUTAJ. Podobną decyzję podjął także Wójt Gminy Tczew, Krzysztof Augustyniak. 

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Tczew,

informujemy, iż w poczuciu odpowiedzialności za Państwa zdrowie, działając prewencyjnie przeciw rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Wójt Gminy Tczew Krzysztof Augustyniak podjął decyzję o odwołaniu zaplanowanych do dnia 31 lipca br. wszystkich imprez i wydarzeń, które miały się odbyć na terenie Gminy Tczew, w których udział organizacyjny miała brać Gmina Tczew.

Jeśli sytuacja epidemiologiczna do tego czasu nie ulegnie zmianie Wójt Gminy nie wyklucza decyzji o odwołaniu kolejnych imprez w późniejszym czasie. Dbajmy o siebie i bądźmy ostrożni!

- Wójt Gminy Tczew

 

fot. Gmina Tczew/FB  

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe