Spółka Meteor: problem wypadających kursów został opanowany

  • 17.03.2017, 16:19 (aktualizacja 17.03.2017, 18:44)
  • Marta Irzyk, Wojciech Stobba, Radio Tczew
Spółka Meteor: problem wypadających kursów został opanowany

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj informowaliśmy na naszej antenie o problemach kadrowych firmy Meteor obsługującej komunikację miejską w Tczewie. Przedstawiciel przewoźnika poinformował nas, że sytuacja została już opanowana.

Ze względu na brak kierowców chętnych do pracy w Meteorze w ostatnich dniach niektóre kursy wypadały z rozkładu, o czym donosili nasi słuchacze. Od początku tego roku autobusy nie wyjechały w trasę już ponad 160 razy. Dodajmy, że zgodnie z umową podpisaną z Zakładem Usług Komunalnych w Tczewie, przewoźnik płaci kary umowne za każdy niezrealizowany kurs. Mówi Przemysław Boleski, dyrektor ZUK-u.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak poinformowali nas dzisiaj przedstawiciele Meteora, firma zatrudniła już nowych kierowców. Mówi Marek Pieczewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do tego tematu będziemy powracać na naszej antenie.

Marta Irzyk, Wojciech Stobba, Radio Tczew

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ikarus
Ikarus 19.03.2017, 09:51
ZKM zlikwidowali i takie są tego skutki.
Kosiewiak
Kosiewiak 19.03.2017, 09:19
Panie Pobłocki do dymisji
TCZEWIANIN
TCZEWIANIN 19.03.2017, 09:00
Sytuacja opanowana jak wspomina kierownictwo firmy METEOR ale problem zostaje nadal: przestarzalego taboru, brudnych i zimnych autobusow, wynagrodzen kierowcow i godzin pracy po 12 godz bez zaplaty uczciwej za nadgodziny. Ta firma z tym pracodawcą to ŻENADA BRAK SŁÓW!!!

Pozostałe