Biuro paszportowe w tczewskim Starostwie ponownie otwarte

  • 25.05.2020, 12:08 (aktualizacja 25.05.2020, 12:43)
  • Redakcja
Biuro paszportowe w tczewskim Starostwie ponownie otwarte fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy powiatu tczewskiego już od 25 maja będą mogli składać wnioski paszportowe. Należy jednak pamiętać m.in. o obowiązku zakrywania ust i nosa - w celu identyfikacji tożsamości urzędnik będzie mógł poprosić o chwilowe odsłonięcie twarzy. Wizyty klientów będą odbywać się wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Od 25 maja Starostwo Powiatowe w Tczewie wznawia obsługę bezpośrednią w zakresie przyjmowania wniosków paszportowych i odbioru tych dokumentów. Mówi Marcin Stolarski, rzecznik Starostwa: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z uwagi na konieczność zachowania obowiązujących rygorów sanitarnych niezbędne będzie:

  • zachowanie dwumetrowych odstępów między osobami przebywającymi na terenie Starostwa
  • zakrywanie nosa i ust maseczką lub częścią garderoby (odsłonięcie twarzy nastąpi wyłącznie na żądanie pracownika w celu identyfikacji)
  • stosowanie wystawionych i ogólnodostępnych płynów do dezynfekcji rąk

Wizytę będzie można rezerwować w godzinach pracy urzędu, dzwoniąc na numery: 58 77 34 865 lub 58 77 34 875. Kasa w Starostwie Powiatowym w Tczewie jest nieczynna do odwołania. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe