"odDYCHAj kulturą", czyli CKiS dba o rozwijanie kultury w czasach pandemii

  • 28.05.2020, 12:54 (aktualizacja 01.06.2020, 12:19)
  • Redakcja
"odDYCHAj kulturą", czyli CKiS dba o rozwijanie kultury w czasach pandemii fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Pracownicy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie realizują kolejne działania, których celem jest dofinansowanie lokalnej kultury i wsparcie twórców z naszego miasta.

W maju pracownicy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie rozpoczęli szycie maseczek pod hasłem "Zszyci z kulturą". Przez dwa tygodnie udało się uszyć 300 sztuk. Przygotowane maseczki będą teraz sprzedawane. Wszyscy zaangażowani w akcję zachęcają aby poprzez zakup maseczki dofinansować lokalną kulturę. Maseczki stają się pewnego rodzaju cegiełką, dzięki której można wspomóc działalność online placówki.

fot. materiały prasowe

O nowej akcji "odDYCHAj kulturą" opowiada Anna Kruszyńska, koordynator warsztatów artystycznych z CKIS:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektora Centrum Kultury i Sztuki  Tomasza Hildebrandta zapytaliśmy o to, na co zostaną przeznaczone środki finansowe pozyskane ze sprzedaży:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Maseczki można kupić drogą mailową, wysyłając zamówienie na adres: [email protected] , podać ilość sztuk i dokładne dane osobow oraz formę odbioru. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe