Potrzeba funduszy na realizację ciekawych inicjatyw? Trwa nabór wniosków do konkursów Akumulator Społeczny oraz Działaj Lokalnie

  • 08.06.2020, 11:11 (aktualizacja 08.06.2020, 12:05)
  • Redakcja
Potrzeba funduszy na realizację ciekawych inicjatyw? Trwa nabór wniosków… fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Organizacje społeczne oraz grupy nieformalne z powiatu tczewskiego mogą uzyskać dodatkowe pieniądze na działania dla mieszkańców - ruszyła kolejna edycja konkursu dotacyjnego Akumulator Społeczny. Nadal trwa też nabór wniosków do konkursu grantowego Działaj Lokalnie.

Konkurs jest skierowany do młodych organizacji z województwa pomorskiego, a także do grup nieformalnych składających się z minimum trzech mieszkańców. Akumulator Społeczny daje możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości do 5 tysięcy złotych na realizację projektów na rzecz dobra wspólnego. Katalog działań jest bardzo szeroki - od kultury, przez sport, aż po turystykę. O funduszach na wzmacnianie lokalnych inicjatyw mówi Artur Rajkowski z Fundacji Pokolenia w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wnioski można składać do  5 lipca, z kolei projekty mogą być realizowane od 1 sierpnia do 15 listopada. Istnieje też możliwość wcześniejszego skonsultowania swoich pomysłów - 9 i 10 czerwca odbędą się specjalne szkolenia online. Zapisy prowadzone są na stronie Fundacji Pokolenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie witkac.pl. Więcej informacji dostępnych jest także na stronie akumulatorspoleczny.pl.


Organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu tczewskiego mogą również skorzystać z innych możliwości pozyskania dodatkowych funduszy - przypominamy, że trwa nabór do konkursu grantowego Działaj Lokalnie. O jego szczegółach mówią Małgorzata Peplińska oraz Łukasz Rościszewski z Fundacji Pokolenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wnioski można składać do 21 czerwca. Więcej informacji o obu konkursach znajdziecie na stronie fundacjapokolenia.pl.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe