W lipcu i sierpniu odbędą się popularne turnieje o Grand Prix Tczewa w siatkówce plażowej i tenisie ziemnym

  • 11.06.2020, 11:15 (aktualizacja 11.06.2020, 11:24)
  • Redakcja
W lipcu i sierpniu odbędą się popularne turnieje o Grand Prix Tczewa w… fot. Tv TeTka

Podziel się:

Oceń:

Miłośnicy sportu po kilkumiesięcznej przerwie wywołanej epidemią wracają do aktywności. Pojawiła się dobra wiadomość dotycząca organizacji Grand Prix Tczewa w dwóch dyscyplinach. Już w lipcu, na obiektach Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji, będzie można rywalizować w siatkówce plażowej i tenisie ziemnym.

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zapowiada powrót turniejów z cyklu Grand Prix Tczewa w siatkówce plażowej i tenisie ziemnym. Imprezy te w poprzednich latach cieszyły się dużą popularnością. Pierwsze zawody mają odbyć się już w lipcu. O tym jak będzie przebiegać rywalizacja na kortach odkrytych ceglastych mówi Andrzej Błaszkowski, dyrektor Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W trakcie 5 turniejów - 3 w lipcu i 2 w sierpniu - konieczna będzie m.in. dezynfekcja rąk, a piłki wykorzystywane będą tylko podczas jednej gry. 

Na boiska wrócą też siatkarze. Cykl Grand Prix Tczewa w siatkówce plażowej również będzie składać się z 5 zawodów. Co ważne, należy spodziewać się zmian organizacyjnych. Możliwe będą wyłącznie zapisy elektroniczne, a limit drużyn to 48 zespołów w 3 kategoriach (Open, +40 i Kobiety). Ograniczenia wynikają z epidemii koronawirusa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej informacji o wydarzeniach znajdziecie na stronie tcsir.pl oraz na Facebooku.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe