Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach dla dzieci i młodzieży

  • 18.06.2020, 11:43 (aktualizacja 18.06.2020, 12:24)
  • Redakcja
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach… fot. ckis.tczew.pl

Podziel się:

Oceń:

Pod koniec czerwca Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie przygotowuje dla dzieci i młodzieży różnego rodzaju warsztaty artystyczne. W zajęciach organizowanych na Starówce i w parku za budynkiem CKiS można wziąć udział bezpłatnie, ale po wcześniejszym zgłoszeniu. Nie warto zwlekać - liczba miejsc jest ograniczona.

Po okresie społecznej izolacji i zawieszenia działalności, tczewskie Centrum Kultury i Sztuki wraca ze spotkaniami na żywo. Jeden z realizowanych projektów to cykl “Twórcze spotkania w CKiS”. Mówi Magdalena Riebandt:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Liczba miejsc jest ograniczona - w warsztatach będzie mogło wziąć udział dwadzieścia osób. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 21 czerwca, o godzinie 16:00 w parku przy Centrum Kultury. Kolejne będą organizowane w lipcu w każdą środę o godzinie 10:00. Warsztaty będą miały zmienną formę:

loadingŁaduję odtwarzacz...


Centrum Kultury i Sztuki przygotowało propozycję dla młodzieży zainteresowanej sztuką. W czwartek 25 czerwca o godzinie 10 na placu Hallera odbędzie się plener plastyczny pod hasłem “Starówka jak z Obrazka”. Mówi Marta Krynicka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Centrum czeka na zgłoszenia do poniedziałku 22 czerwca.

Szczegóły wszystkich wydarzeń i ich regulaminy można znaleźć na stronie ckis.tczew.pl

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe