"Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew" - wakacyjne plany Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

  • 21.06.2020, 08:00
  • Redakcja
"Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew" - wakacyjne plany Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie fot. Krzysztof Dargiewicz / Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Po poluzowaniu obostrzeń związanych z epidemią działania wznawiają instytucje kulturalne. Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie w trakcie tegorocznych wakacji planuje zorganizować dla mieszkańców warsztaty, kino plenerowe oraz gry miejskie. Niewykluczone, że mimo trudności odbędzie się, w nieco innej formie, również kolejna edycja festiwalu UnderGramy.

Pomimo wielu tegorocznych utrudnień, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie rozszerza swoją ofertę dla mieszkańców. Zgodnie z zapowiedziami, będą kontynuowane działania pod hasłem #TczewskaKulturaOnline. Ponadto CKiS planuje szereg warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży. O tych zaplanowanych na koniec czerwca pisaliśmy TUTAJ.

W kolejnych miesiącach tczewianie będą mogli wziąć udział w kinie plenerowym, grach miejskich pod intrygującą nazwą "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew". Mówi dyrektor CKiS Tomasz Hildebrandt:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Centrum przygotuje także wydarzenia w ramach corocznego festiwalu muzycznego UnderGramy. W planach była jubileuszowa, dziesiąta edycja imprezy, jednak z racji przesunięć wywołanych epidemią będzie to wydarzenie o numerze 9,5.

Szczegóły poznamy wkrótce.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe