Opinie w Radiu Tczew 29.06.: szefowie miejskich struktur PiS i PO komentują wyniki wyborów

  • 29.06.2020, 14:12 (aktualizacja 29.06.2020, 15:44)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 29.06.: szefowie miejskich struktur PiS i PO komentują…

Podziel się:

Oceń:

29 czerwca gośćmi wydania specjalnego Opinii w Radiu Tczew byli Stanisław Smoliński - szef miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości w Tczewie oraz Jan Kulas - pełniący obowiązki szefa miejskich struktur Platformy Obywatelskiej w Tczewie.

Prezydent Andrzej Duda zdobył największe poparcie we wszystkich gminach naszego powiatu, a także w samym Tczewie. W mieście oddano na niego 36,80% głosów. Rafał Trzaskowski zdobył wśród tczewian 34,93% głosów. Na trzecim miejscu uplasował się Szymon Hołownia z wynikiem 16,67%.

Czy te wyniki satysfakcjonują tczewskie struktury PiS i PO? Co działacze zrobią, aby w ciągu dwóch najbliższych tygodni przekonać do swojego kandydata kolejnych wyborców? Czy na kampanię wyborczą wpłynie temat Mostu Tczewskiego? Czy Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski odwiedzą Tczew lub Kociewie w najbliższych dniach? Między innymi takie pytania padły podczas najnowszej audycji Opinie w Radiu Tczew.

Zapraszamy do odsłuchania całej rozmowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejna audycja Opinii w Radiu Tczew odbędzie się po wakacjach.

Redakcja

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
boby King
boby King 01.07.2020, 08:19
żal z tymi działaczami!!! Do roboty za średnią krajową i pracować a nie udawać.
kartoflanka
kartoflanka 29.06.2020, 20:41
Moim skromnym zdaniem prezydentura R. Trzaskowskiego to dla Polski byłby dramat. Parafrazując dawne przysłowie: Zastanie Polskę murowana, a zostawi z palet i faszyny. Po za tym ciągną się za nim takie nieprzyjemne zapachy jak 40 000 ludzi wypędzonych z mieszkań, katastrofa ekologiczna, słomiane inwestycje itp. itd. Ten facet jest po prostu niewiarygodny tak jak cała Platforma Obywatelska. Niestety ale teraz nie ma już wyboru i mamy tylko 2 kandydatów. Ja wybieram mniejsze zło.
...
... 30.06.2020, 22:01
Ten facet kłamie jak z nut. Obiecuje co się da, a później i tak nic nie pamięta i wyśmiewa tych, którzy pytają. Jego chórki zabuczą wszystkich, którzy zadają niewygodne pytania. Nawet podlizuje się do Bosaka, którego niedawno nazywał faszystą. Obecny prezydent nie jest moim idolem ale przynajmniej gwarantuje stabilność jako taką. Trzaskowski doprowadzi Polskę do ruiny, bo nie przywiązuje nawet wagi do zajmowanego stanowiska. To zwyczajny ***k!
Ewa
Ewa 03.07.2020, 06:13
Wypisz wymaluj Duda :D

Pozostałe