Jak Twoje dziecko ma uczyć się o historii? Wypełnij ankietę tczewskiego Centrum Kultury i Sztuki

  • 01.07.2020, 10:27 (aktualizacja 01.07.2020, 11:49)
  • Redakcja
Jak Twoje dziecko ma uczyć się o historii? Wypełnij ankietę tczewskiego… fot. niepodlegla.gov.pl

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wirtualnie zwraca się do mieszkańców z pytaniem o sposób zwiększania świadomości obywatelskiej wśród najmłodszych.

Ankieta, którą mogą wypełniać mieszkańcy, nawiązuje nie tylko do obchodów stulecia Bitwy Warszawskiej, ale również do innych wydarzeń związanych z odzyskaniem i odbudową państwowości. Formularz internetowy skierowany jest do dzieci i rodziców. Znaleźć go można tutaj

 

Kochani!
Potrzebujemy Waszej pomocy!

Mamy do Was ogromną prośbę, żebyście poświęcili nam 2 minuty i wypełnili ankietę.
Link do ankiety: https://forms.gle/JtMHNBEmnXBPb37dA

Badanie to ma pomóc nam określić potrzebę włączenia się mieszkańców Tczewa we współtworzenie obchodów stulecia Bitwy Warszawskiej 1920 oraz w działania związane ze zwiększeniem świadomości na temat wydarzeń związanych z odzyskaniem i odbudową państwowości.

~ CKiS w Tczewie

 

Ankieta zawiera zaledwie 5 pytań zamkniętych i jedno otwarte.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe