"Kulturalnie o pandemii" - warsztaty dla dzieci w tczewskim CKiS

  • 14.07.2020, 13:04 (aktualizacja 14.07.2020, 13:53)
  • Redakcja
"Kulturalnie o pandemii" - warsztaty dla dzieci w tczewskim CKiS fot. CKiS w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

W programie warsztatów organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, znajdują się zajęcia z gry "Minecraft", szycie na maszynach i tworzenie własnych filmów.

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie zaprasza na bezpłatne warsztaty “Kulturalnie o pandemii”, które przeznaczone są dla dzieci do lat 15W programie znajdziemy: grę Minecraft, szycie na maszynach, animacje, zabawy na powietrzu oraz rozmowy z psychologiem.

Pierwszy cykl zajęć rozpoczął się w poniedziałek, 13 lipca, a kolejny 27 lipca, jednak lista chętnych jest już zapełniona. Wolne miejsca pozostały jeszcze na ostatnie warsztaty które odbędą się od 10 do 14 sierpnia w Świetlicy na Górkach

 

Projekt "Kulturalnie o pandemii" jest realizowany ze środków "Działaj lokalnie" i są to zajęcia dla dzieci do 15 roku życia. W ofercie mamy zajęcia z "Minecrafta", z szycia, z psychologiem oraz zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu. Będzie też animacja i multimedia - co za tym idzie, ogólnomultimedialne działania również znajdują się w programie. 

- Dawid Klein, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

 

Aby zapisać swoje dziecko na organizowane przez CKiS zajęcia, należy wypełnić formularz znajdujący się TUTAJ. Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne.


Wszelkie pytania można przesyłać na adres mailowy [email protected].

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe