Tczew: Parking na węźle transportowym jest prawie gotowy

  • 22.07.2020, 12:09 (aktualizacja 22.07.2020, 12:38)
  • Redakcja
Tczew: Parking na węźle transportowym jest prawie gotowy fot. TV Tetka

Podziel się:

Oceń:

Trwają ostatnie prace instalacyjne. Nieznana jest jeszcze data otwarcia obiektu.

Prace na dwukondygnacyjnym parkingu, na węźle transportowym przy ul. Gdańskiej powoli dobiegają końca. O szczegółach inwestycji mówi Marcin Górny, Kierownik Miejskiego Zarządu Dróg w Tczewie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Budynek parkingu posiada dwa poziomy i dwa niezależne wjazdy z poziomu istniejącego już, gruntowego parkingu. Na poziomach "0" i "+1" przyjęcie takich rozwiązań technicznych, podyktowane było głównie tym, że sama działka ma stosunkowo niewielką powierzchnię. Zrezygnowano zatem z komunikacji wewnątrz obiektu, w celu zwiększenia liczby miejsc. W środku udało się zrealizować 53 miejsca postojowe na poziomie "0" i 50 miejsc na poziomie wyżej. Parking będzie wyposażony w informację o zajętych miejscach i sieć monitoringu wizyjnego, który będzie włączony do miejskiej sieci. Zasadnicza część działań została ukończona, w tej chwili trwają jedynie drobne prace wykończeniowe, instalacyjne i poprawkowe.

~  Marcin Górny, Kierownik Miejskiego Zarządu Dróg w Tczewie

 

Parking będzie otwarty całodobowo, a za wjazd na jego teren nie będą pobierane opłaty.

Jeszcze nie wiadomo, ile potrwa odbiór obiektu. Zajmować się tym będzie m.in. straż pożarna oraz powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe