Nabożeństwo na motocyklach - klub Boanerges zaprasza na MotoNabo w Tczewie

  • 24.07.2020, 12:47 (aktualizacja 24.07.2020, 13:21)
  • Redakcja
Nabożeństwo na motocyklach - klub Boanerges zaprasza na MotoNabo w Tczewie fb. CKM Boanerges

Podziel się:

Oceń:

Niezwykłe wydarzenie odbędzie się w sobotę, 25 lipca w Tczewie. Chrześcijański Klub Motocyklowy Boanerges, wraz z miejscowym Kościołem Zielonoświątkowym, zapraszają do udziału we wspólnym nabożeństwie wszystkich mieszkańców, zwłaszcza tych, którzy interesują się motocyklami. W programie spotkania znalazły się również trzy koncerty, warsztaty pirograficzne oraz przejazd na Bulwar Nadwiślański.

W sobotę, 25 lipca, Chrześcijański Klub Motocyklowy Boanerges zaprasza mieszkańców Tczewa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu skierowanym w szczególności do fanów motocykli. O tym, czym jest MotoNabo, mówi Piotr Freza prezydent oddziału klubu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyjątkowe nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 12:00 przy siedzibie Kościoła Zielonoświątkowego w Tczewie przy ul. Kwiatowej. Następnie około godziny 14:00 uczestnicy wybiorą się na wspólny przejazd na Bulwar nad Wisłą:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dalsza część obchodów MotoNabo, czyli trzy koncerty rozpoczną się o godzinie 16:00 ponownie na ul. Kwiatowej w Tczewie. Wystąpią Boanerges Bikers Band, tczewska grupa Jadah oraz Ox:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas wydarzenia uczestnicy, będą mogli wziąć udział w warsztatach i nauczyć się pirografii, czyli wypalania rysunków na drewnie. 

Wstęp na sobotnie wydarzenia jest otwarty. Szczegóły znajdziecie na Facebooku.

 

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe