XX Jarmark Cysterski dopiero w 2021 roku

  • 25.07.2020, 12:00
  • Redakcja
XX Jarmark Cysterski dopiero w 2021 roku fot. archiwum Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Z powodu pandemii koronawirus jubileuszowa, dwudziesta edycja organizowanego w Pelplinie Jarmarku Cysterskiego została przełożona na przyszły rok.

Organizatorzy Jarmarku Cysterskiego w Pelplinie poinformowali, że w związku z epidemią koronawirusa, jubileuszowa, dwudziesta edycja imprezy w tym roku się nie odbędzie. Przeniesiona zostaje na trzeci weekend września przyszłego roku.

 

Szanowni Państwo!

W związku z aktualnie panującą sytuacją epidemiologiczną z wielką przykrością informujemy, iż tegoroczna XX. Jubileuszowa edycja Jarmarku Cysterskiego w Pelplinie przeniesiona zostaje na trzeci weekend września roku przyszłego tj. 18-19.09.2021.

Obecna sytuacja w Polsce oraz obowiązujące przepisy sanitarne ale przede wszystkim troska o Państwa zdrowie, zmusiły głównych organizatorów tego wydarzenia do podjęcia takiej właśnie decyzji. Zasięg Jarmarku, jego Jubileuszowa edycja oraz konieczność zapewnienia uczestnikom pełnego bezpieczeństwa znacznie przekracza możliwości zorganizowania pelplińskiego święta na właściwym poziomie i we właściwej oprawie.

info. jarmarkcysterski.diecezja-pelplin.pl

 

Jarmark cysterski nawiązuje do tradycji i kultury średniowiecznej, do czasów, kiedy ziemią pelplińską gospodarował Zakon Cystersów. To jedna z największych tego typu imprez, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Kociewia i Pomorza. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe