Projekt: Historyczny Pelplin

  • 31.07.2020, 13:05 (aktualizacja Dzisiaj, 14:39)
  • Redakcja
Projekt: Historyczny Pelplin fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Miejska Biblioteka Publiczna w Pelplinie zachęca mieszkańców do wspólnego przygotowania mobilnej strony internetowej z pamiątkami dotyczącymi historii miasta.

W Pelplinie poszukiwane są wszelkie dokumenty mogące posłużyć jako wirtualne eksponaty, które Miejska Biblioteka Publiczna im. Ks. Bernadra Sychty umieści na stronie Historyczny Pelplin. Będzie to przestrzeń dedykowana starym fotografiom, dokumentom, gazetom i innym materiałom, które staną się źródłem wiedzy o Pelplinie z początku XX wieku. O szczegółach projektu mówi Dorota Sakowska dyrektor biblioteki. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkie osoby, które posiadają materiały mogą kontaktować się z biblioteką telefonicznie lub mailowo albo przy wykorzystaniu profilu facebook placówki. 

 

fot. pelplin.pl

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe