Władze planują zmiany w funkcjonowaniu tczewskiej szkoły sportowej

  • 30.07.2020, 13:16 (aktualizacja 30.07.2020, 13:51)
  • Redakcja / Tv Tetka
Władze planują zmiany w funkcjonowaniu tczewskiej szkoły sportowej fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie funkcjonuje od trzech lat w dwóch obiektach przy ul Gdańskiej i Południowej. Jednak władze miasta mają plany, by to zmienić. Na niedawno pozyskanej działce po filii biblioteki pedagogicznej ma być wybudowany nieduży obiekt połączony z istniejącym budynkiem szkoły.

Budynek zamkniętej w tym roku filii biblioteki pedagogicznej był nieruchomością powiatu, ale w związku z planami poprawy infrastruktury Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2, Zarząd Powiatu zgodził się odstąpić działkę za jeden procent wartości miastu Tczew. O plany związane z przyszłością SSP2 telewizja Tetka zapytała prezydenta Mirosława Pobłockiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przeniesienie wszystkich uczniów na ulice Gdańską ma się przyczynić do poprawy warunków nauczania. Planowane zmiany skomentował dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Robert Kraska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy władze miasta wiedzą już jaka będzie przyszłość budynku na ulicy Południowej?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na też temat można zobaczyć materiale telewizji Tetka:

 

Redakcja / Tv Tetka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe