"Będzie inny niż wszystkie". In Memoriam XIX Festiwal Grzegorza Ciechowskiego transmitowany na żywo w sieci!

  • 28.08.2020, 12:06 (aktualizacja 28.08.2020, 15:10)
  • Barbara Jackiewicz
"Będzie inny niż wszystkie". In Memoriam XIX Festiwal Grzegorza Ciechowskiego transmitowany na żywo w sieci! mat. prasowe organizatora

Podziel się:

Oceń:

Tegoroczna, XIX edycja In Memoriam Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego będzie wyjątkowa, bo realizowana w sieci na żywo z sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Transmisja rozpocznie się o godz. 18:00 w sobotę, 29 sierpnia na kanale YouTube Telewizji Tetka Tczew. O szczegółach opowiedział organizator i pomysłodawca imprezy Józef Golicki. W programie jest koncert finałowy XIV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego, koncert zespołu Golden Life oraz koncert specjalny „Wielki hipnotyzer” w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Progress. Kilka dni wcześniej w Fabryce Sztuk otwarta zostanie wystawa „Z dyskografii Grzegorza Ciechowskiego”, którą oglądać można do końca września.

Przygotowania do XIX In Memoriam Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego rozpoczęły się już jesienią ubiegłego roku. Na wiosnę wszystkich z nas zablokował w przeróżnych aktywnościach koronawirus. Impreza, która odbywała się nieprzerwanie przez ostatnie lata, stanęła pod znakiem zapytania. Ze względu na wymogi sanitarne nie można było zrealizować planów na festiwal z udziałem publiczności. Udało się znaleźć rozwiązanie - w tym roku widzowie obejrzą koncerty on line siedząc na wygodnych kanapach w swoich domach.  

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z organizatorem Festiwalu, Józefem Golickim, którego zapytaliśmy o organizację tak nietypowej formy tej imprezy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Transmitowany w sieci Festiwal składać się będzie z trzech części - rozpocznie się koncertem finałowym XIV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego, w którym wystąpi ośmiu wykonawców. Każdy z nich wykona jeden wybrany utwór z repertuaru tworzonego przez Grzegorza Ciechowskiego, a oceniać ich będzie jury, które zdecyduje o nagrodach. Podczas obrad jury widzowie obejrzą dwa koncerty: rockowy zespołu GOLDEN LIFE oraz kameralny "Wielki hipnotyzer" w wykonaniu Orkiestry Kameralnej PROGRESS pod dyrekcją Szymona Morusa. Będzie też kilka archiwalnych smaczków przygotowanych przez Telewizję Tetka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak Józef Golicki widzi przyszłość Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie? W przyszłym roku powinna odbyć się jubileuszowa, XX edycja. Czego potrzeba, by mogła się odbyć?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszelkie informacje i szczegóły Festiwalu znajdziecie na facebookowym wydarzeniu oraz na stronie www.festiwalciechowskiego.pl


Zobaczcie, jak na swój koncert zaprasza zespół GOLDEN LIFE:

My polecamy i zapraszamy do obejrzenia transmisji Festiwalu!


Program In Memoriam XIX Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie:

sobota, 29 sierpnia, godz. 18:00-21:00, kanał YouTube/tvtetka:

  • Koncert finałowy XIV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego - wykonawcy: Dżaman, Mateusz Gołaszewski, Ewa Falkowska z Szymonem Czarneckim, Kwiatki, Franciszek Olszewski z zespołem, Roxana Tutaj & Good Omen, Snowblind i VHS;
  • Koncert zespołu Golden Life;
  • Koncert specjalny „Wielki hipnotyzer” w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Progress;
  • wręczenie nagród zwycięzcom Konkursu.

Impreza towarzysząca 28 sierpnia - 30 września: wystawa „Z dyskografii Grzegorza Ciechowskiego” dostępna w Fabryce Sztuk przy ul. 30-go Stycznia 4 w Tczewie

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe