Działania tczewskich dzielnicowych w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”"

  • 28.08.2020, 10:06
  • Redakcja / KPP Tczew
Działania tczewskich dzielnicowych w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”" fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Przez całe wakacje policjanci z Tczewa regularnie patrolują odcinek Wisły leżący w granicach naszego powiatu. Mimo, że jest ona akwenem, na którym obowiązuje zakaz kąpieli, to w poprzednich latach dochodziło do niebezpiecznych sytuacji. W tym roku dzięki pracy policjantów oraz rozwadze wypoczywających nie odnotowano żadnego utonięcia.

Tczewscy dzielnicowi, w ramach ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” patrolują Wisłę. O szczegółach mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie aspirant sztabowy Dawid Krajewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" to ogólnopolska akcja informacyjno–edukacyjna prowadzona pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Policyjne patrole na wodzie w powiecie tczewskim pełnią dzielnicowi, którzy w ramach tej akcji prowadzą różnego rodzaju działania. 

- KPP Tczew

 

Dodatkowo funkcjonariusze w tym roku, podczas codziennych patroli interweniują wobec osób, które korzystając z czasu wolnego nie przestrzegają obostrzeń związanych z koronawirusem. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe