Budżet obywatelski: wybrano 18 zwycięskich projektów

  • 07.04.2017, 15:16
  • Filip Jędruch, Radio Tczew
 Budżet obywatelski: wybrano 18 zwycięskich projektów

Podziel się:

Oceń:

18 - tyle projektów zostało wybranych do realizacji przez mieszkańców naszego miasta w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego. Łącznie oddano blisko 10 tysięcy głosów na 27 projektów w 12 okręgach.

Urszula Niewiarowska z Telewizji Tetka pytała prezydenta Pobłockiego o główny cel przyświecający Budżetowi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O kolejnych krokach podejmowanych na tym etapie opowiedział nam Inspektor Wydziału Spraw komunalnych i inwestycji UM Tczew Maciej Zych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głosowanie w tegorocznej edycji BO cieszyło się większą popularnością. Udział w nim wzięło ponad 300 osób więcej niż w roku ubiegłym. Pomimo większej liczby głosujących oddano jednak mniej głosów. Na koniec ciekawostka - najmłodszy głosujący miał 16 lat, a najstarszy 98.

Filip Jędruch, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe