Lekcje na świeżym powietrzu? I LO chce zbudować "Zieloną Klasę"

  • 09.09.2020, 14:17 (aktualizacja 09.09.2020, 15:01)
  • Redakcja
Lekcje na świeżym powietrzu? I LO chce zbudować "Zieloną Klasę" fot. Tv TeTka

Podziel się:

Oceń:

I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie przygotowało projekt pod hasłem "Zielona Klasa". Pomysł zrodził się wśród nauczycieli i uczniów, jednak w jego realizacji może pomóc każdy.

"Zielona Klasa" ma być idealnym rozwiązaniem łączącym marzenia uczniów o lekcjach na świeżym powietrzu i wymagania nauczycieli, by podczas takich zajęć ograniczyć czynniki rozpraszające uwagę. Jak zauważa dyrektor I LO Jadwiga Andrzejewska, nie wszystkie lekcje wymagają tablicy czy dodatkowych pomocy dydaktycznych, więc z powodzeniem można je przeprowadzić na zewnątrz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

"Zielona Klasa" ma powstać na terenie za szkołą. Na specjalnie wydzielonym placu wyłożonym kostka brukową, która została już przekazana przez darczyńców, znajdą się drewniane stoły i ławki. Całość ma być osłonięta chroniącymi przed słońcem czterema żaglami. Miejsce zostanie objęte monitoringiem.

projekt "Zielonej Klasy" I LO w Tczewie Kacpra Kędzierskiego

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koszt wybudowania "Zielonej Klasy" oszacowano na 7 050 zł. By zebrać potrzebne środki na realizację projektu, szkoła uruchomiła zbiórkę na portalu zrzutka.pl. 

Redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Heh
Heh 13.09.2020, 20:28
A ja myślę że czas przejrzeć na oczy i przestać wariować z tą pseudopandemią...
Ach
Ach 15.09.2020, 15:17
Myśl dalej i dalej noś maseczkę

Pozostałe