Gniew: Koronawirus w przedszkolu

  • 09.09.2020, 15:45 (aktualizacja 10.09.2020, 12:20)
  • Redakcja
Gniew: Koronawirus w przedszkolu fot. CDC / Pexels

Podziel się:

Oceń:

W związku z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa w przedszkolu w Gniewie (mieszczącym się przy ulicy Stromej 1), czasowo zawieszono funkcjonowanie grupy, do której uczęszczało zarażone dziecko.

 

Drodzy Rodzice!

Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie wyniku zakażenia koronawirusem naszego wychowanka. W związku z powyższym Dyrektor Przedszkola w Gniewie w ścisłym porozumieniu z sanepidem zastosował procedurę przez niego ustaloną. Wszystkie osoby, które miały kontakt z osobą zakażoną zostały zgłoszone do sanepidu. Służby sanitarne prowadzą postępowanie epidemiologiczne z dziećmi i ich bliskimi oraz pracownikami przedszkola, którzy mieli bezpośredni kontakt z zarażonym dzieckiem.

Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie dzieci z grupy Pszczółek wraz z opiekunami zostały objęte kwarantanną. Pozostali wychowankowie grup i pracownicy pozostają pod nadzorem epidemiologicznym i zostają zobowiązani do obserwacji swojego stanu zdrowia. DZIECI Z POZOSTAŁYCH GRUP MOGĄ UCZĘSZCZAĆ DO PRZEDSZKOLA, ostateczna  decyzja o posłaniu dziecka do przedszkola należy do rodzica.

Przedszkole nadal funkcjonuje z zachowaniem procedur bezpieczeństwa związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i aktualnymi wytycznymi GIS. Informujemy, że w poniedziałek 07.09. 2020 przedszkole było nieczynne z powodu przeprowadzanej dezynfekcji całej placówki. Prosimy o zachowanie spokoju oraz zastosowanie się do obowiązujących  procedur w przedszkolu. Będziemy Państwa informowali na bieżąco o wszelkich zmianach.

- dyrektor przedszkola w Gniewie, Marlena Nica


W związku z prowadzonym postępowaniem epidemiologicznym, wszyscy wychowankowie przedszkola oraz pracownicy pozostają pod nadzorem epidemiologicznym, polegającym głównie na kontrolowaniu swojego stanu zdrowia. Przedszkole nadal funkcjonuje z zachowaniem procedur bezpieczeństwa

Więcej informacji można uzyskać na stornie internetowej przedszkola w Gniewie.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe