Opinie w Radiu Tczew 10.09.: sytuacja epidemiczna na Pomorzu i zwężenie chodnika przy ul. Gdańskiej

  • 10.09.2020, 14:35 (aktualizacja 10.09.2020, 14:38)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 10.09.: sytuacja epidemiczna na Pomorzu i zwężenie…

Podziel się:

Oceń:

10 września gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Barbara Jackiewicz, redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Aleksandra Hotowy, dziennikarka Telewizji Tetka i Radia Tczew.

W województwie pomorskim dotąd odnotowano ponad 2800 zachorowań na COVID-19. W przypadku powiatu tczewskiego w ciągu minionego tygodnia przybyło 11 zakażeń. Łącznie od początku epidemii w powiecie tczewskim zachorowało 115 osób, z czego 46 wyzdrowiały. Jak goście audycji oceniają decyzję ministerstwa odnośnie przywrócenia zajęć w budynkach szkolnych?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy Tczewa zadają pytania o zwężenie chodnika na remontowanej ul. Gdańskiej, gdzie będzie konieczność mijania się pieszych i trudności dla osób przemieszczających się w wózkach czy o kulach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Minął rok od momentu zainicjowania przez tczewskich dziennikarzy i Społeczny Komitet Odbudowy Mostu akcji #MostTczewskiJakWesterplatte. Przez minione 12 miesięcy udało się zmienić w kwestii mostu bardzo wiele, choć równie wiele jest nadal do zrobienia, aby osiągnąć szczęśliwy finał.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w co drugi czwartek o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Kolejna audycja odbędzie się 24 września. Opinie w Radiu Tczew prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe