Etiudy studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej będzie można zobaczyć w Tczewie

  • 13.09.2020, 09:00
  • Redakcja
Etiudy studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej będzie można zobaczyć w Tczewie fot. Expect Best / Pexels

Podziel się:

Oceń:

W Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się wyjątkowy pokaz filmów.

Filmy przygotowane przez studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej będzie można obejrzeć w niedzielę, 13 września. O szczegółach mówiła na naszej antenie Marta Krynicka, specjalista ds. upowszechniania kultury i edukacji:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie filmy będzie można zobaczyć?

 

  • „Dzień jak co dzień” (2019 reż. Magdalena Strzyżyńska)

Ania z córką Basią jadą na casting do telewizyjnego talent show. Z dziewczynką dzieje się coś dziwnego, ale matka tego nie zauważa. Podczas występu Basia wybiega ze sceny.  Ania musi zmierzyć się z własnymi kompleksami, żeby dostrzec i zrozumieć potrzeby córki.

Czas trwania: 18 min

  

  • „Jestem tutaj” (2019 reż. Agata Minowska)

Niespodziewany przyjazd młodszego brata zmusza 20-letnią Hanię do zmierzenia się z trudną przeszłością i odnowy kontaktu z dawno niewidzianą matką.

Czas trwania: 24 min

  

  • „Na strajk!” (2019 reż. Stanisław Horodecki)

Dzień z życia 19-letniego Karola, który opiekuje się dziadkiem chorym na Alzheimera. W trakcie opieki Karol poznaje tajemnicę rodzinną związaną z dramatycznymi wydarzeniami podczas stoczniowych strajków w grudniu 1970. 

Czas trwania: 26 min

 

  • „Czelendż” (2019 reż. Maksymilian Nowicki)

Rozwodzący się Wiktor podejmuje się korporacyjnego "czelendżu" przechodząc się nago po biurze. Pieniądze wykorzystuje na zabranie na wymarzoną wycieczkę 9-letniej córki.

Czas trwania: 20 min

  

  • „TAK.BLISKO” (2019 reż. Marek Głuszczak)

Nieśmiały Franek znajduje pracę w call center. To ostatnia szansa na spłatę czynszu u egoistycznego pana Bronka i okazja do romansu z kierowniczką Aśką. Pewnego dnia chłopak odkrywa smutną tajemnicę swojego najemcy.

Czas trwania: 26 min

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00. Jak podkreśla CKiS projekcje filmowe zorganizowane zostaną w "bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym". O działalności Gdyńskiej Szkoły Filmowej przeczytacie TUTAJ. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe