Koronawirus u ucznia Katolickiej Szkoły Podstawowej w Rokitkach

  • 14.09.2020, 11:56 (aktualizacja 14.09.2020, 13:45)
  • Redakcja
Koronawirus u ucznia Katolickiej Szkoły Podstawowej w Rokitkach fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

W związku z wykryciem przypadku zakażenia koronawirusem u jednego z uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej w Rokitkach, dzieci z tej samej klasy zostały objęte kwarantanną i zmieniły tryb nauki na zdalny.

U jednego z uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej w Rokitkach potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dzieci uczęszczające do tej samej klasy zostały objęte kwarantanną i uczą się zdalnie. Uczniowie pozostałych klas odbywają zajęcia stacjonarne w salach lekcyjnych.

Rodzice uczniów tzw. Małego Katolika zostali także poinformowani przez dyrekcję o odwołaniu uroczystej inauguracji roku szkolnego pod przewodnictwem biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny, którą zaplanowano na 18 września

Kwarantannie poddani zostali także pracownicy szkoły, którzy mieli bezpośredni kontakt z zakażonym uczniem. 


Do tego tematu będziemy powracać w wiadomościach na naszej antenie. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe