Motocykliści dla dzieci z tczewskiego Domu Dziecka

 • 14.09.2020, 14:36 (aktualizacja 15.09.2020, 00:11)
 • Aleksandra Kęprowska, Aleksandra Hotowy
Motocykliści dla dzieci z tczewskiego Domu Dziecka fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

W mediach społecznościowych już od kilku tygodni trwa zbiórka zorganizowana przez Stowarzyszenie Harley-Davidson Riders Trójmiasto. Pieniądze, które zostaną dzięki temu zebrane zostaną przekazane dla dzieci z Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Tczewie.

 

Nowe spodnie, buty, kurtka, jakaś oryginalna bluza a może jakiś kosmetyk… dla naszych dzieci to standard, dla niektórych - szczyt marzeń. Szczęście i uśmiech dziecka któremu odebrano normalne dzieciństwo bardzo trudno jest uzyskać. Czasami jest to nawet niemożliwe.

PODEJMUJEMY SIĘ TEJ PRÓBY! Chcemy wlać odrobinę nadziei, dać poczucie godności i przywrócić niekiedy wiarę w ludzi.

Na tej grupie wystawiamy i licytujemy przedmioty oraz usługi, ze sprzedaży których spełnimy marzenia chociaż części dzieciaków i młodzieży z domu dziecka w Tczewie. Przyłącz się do tej akcji i zostań jednym z darczyńców.

19-go września podczas wspólnego pikniku uroczyście podsumujemy akcje i przedstawimy sponsorów. Nie zabraknie motocykli oraz pysznego jedzenia.

- Akcja charytatywna dla dzieci z domu dziecka w Tczewie / FB

 

Pod hasłem “Akcja charytatywna dla dzieci z domu dziecka w Tczewie” można znaleźć na facebooku grupę wspierającą Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Tczewie. Od kilku tygodni trwają tam licytacje, z których fundusze zostaną przekazane na doposażenie Domu Dziecka. O szczegółach mówi jeden z organizatorów, Adam Bartoszewicz ze Stowarzyszenia Harley-Davidson Riders Trójmiasto:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Celem jest dobroczynna działalność charytatywna, a także propagowanie aktywnego spędzania czasu na motocyklu, promowanie pozytywnego wizerunku użytkownika HARLEY-DAVIDSON jako osoby dojrzałej, odpowiedzialnej wykazującej się dobrymi manierami.

- HDR3M / FB

 

O współpracy z grupą HDR3M mówi Elżbieta Protasiuk, dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Tczewie: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

fot. FB

Aukcje dostępne są na stronie “Akcja charytatywna dla dzieci z domu dziecka w Tczewie”. Wśród przedmiotów i usług, które pojawiają się na licytacjach są m.in.:

 • obrazy,
 • pamiątkowe koszulki,
 • usługi motoryzacyjne,
 • usługi kosmetyczne,
 • wyroby cukiernicze,
 • rękodzieło, 
 • zaproszenia do restauracji, 
 • biżuteria,
 • szkolenia z driftingu,
 • książki.

 

W sobotę, 19 września członkowie Stowarzyszenia Harley-Davidson Riders Trójmiasto zaplanowali swój przyjazd do Tczewa i organizację pikniku dla dzieci. Wydarzenie będzie miało charakter zamknięty. 

Aleksandra Kęprowska, Aleksandra Hotowy

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe