Tczew: Niebawem ruszy budowa schronienia dla osób doświadczających przemocy - wyłoniono wykonawcę prac

  • 17.09.2020, 11:48 (aktualizacja 17.09.2020, 14:53)
  • Redakcja
Tczew: Niebawem ruszy budowa schronienia dla osób doświadczających przemocy… fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

W drodze przetargu wyłoniono firmę, która będzie realizować budowę przy ul. Podgórnej w Tczewie.

Ogółem wpłynęły 3 oferty, a najkorzystniejsza okazała się ta, która oferowała wykonanie zadania za 806 389,35 zł. O szczegółach inwestycji mówi rzecznik tczewskiego Urzędu Miejskiego, Małgorzata Mykowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Budowa tymczasowego, bezpłatnego schronienia dla osób doświadczających przemocy jest zadaniem 2-letnim, które polegać będzie na przebudowie kamienicy przy ul. Podgórnej. Zostaną tam zaaranżowane pomieszczenia dla dwóch rodzin. Dodatkowo powstanie pokój do prowadzenie wsparcia przez psychologa czy pracownika socjalnego. Inwestycja będzie realizowana w ramach projektu pn. „Miasto od-nowa – rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza w Tczewie”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Na przetarg wpłynęły trzy oferty. Za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy F.H.U. PATMAT z Czarlina, która zaproponowała wykonanie zadania za nieco ponad 806 tysięcy zł. W najbliższych dniach zostanie podpisana umowa z firmą.

~ Małgorzata Mykowska, UM Tczew

 

Czas realizacji prac wynosi 425 dni od momentu podpisania umowy.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe