Jaka będzie strategia rowerowa Tczewa do 2030 roku? Wypełnij ankietę!

  • 17.09.2020, 14:57 (aktualizacja 17.09.2020, 16:00)
  • Aleksandra Kęprowska
Jaka będzie strategia rowerowa Tczewa do 2030 roku? Wypełnij ankietę! fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Urząd Miejski we współpracy z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu przygotował ankietę badającą potrzeby tczewskich rowerzystów.

 

Zebrane wyniki zostaną wykorzystane w celu diagnozy Państwa potrzeb i oczekiwań odnośnie działań rowerowych miasta Tczewa na 2021 rok i kolejne lata.

Ze względu na szczególne zainteresowanie tematem bezpieczeństwa, którym zajmuje się Zespół ds. Polityki Rowerowej, Państwa uwagi pomogą w zdiagnozowaniu trudnych i niebezpiecznych miejsc dla rowerzystów w Tczewie, a w dalszej kolejności wypracowania rozwiązań usprawniających ruch rowerowy.

Podane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie w celach statystycznych oraz naukowo-badawczych i będą prezentowane do publicznej wiadomości tylko w formie zbiorczej.

-  ankiety.umk.pl

 

O zagadnieniach zawartych w ankiecie opowiedział na naszej antenie inspektor ds. polityki rowerowej Urzędu Miejskiego w Tczewie, Grzegorz Pawlikowski. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ankieta dostępna jest TUTAJ. Badanie jest anonimowe.  

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe