W Centrum Kultury i Sztuki rodzinnie powitano jesień

  • 20.09.2020, 21:18 (aktualizacja 21.09.2020, 10:27)
  • Redakcja
W Centrum Kultury i Sztuki rodzinnie powitano jesień fot. A. Hotowy

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę w parku za CKiS można było wziąć udział w warsztatach i grach plenerowych.

Warsztaty, gry i zabawy oraz koncert to atrakcje, które w niedzielę czekały na mieszkańców Tczewa. Już od południa można było rozwijać kreatywność w parku za Centrum Kultury i Sztuki, gdzie odbyło się "Powitanie jesieni".  W plenerze odbyła się Gra Parkowa dla najmłodszych, rodzinne warsztaty plastyczne oraz koncert.

- fot. A. Hotowy

Na warsztatach plastycznych powstały latawce, w budowę których angażowali się wszyscy członkowie rodzin. Całość wydarzenia zamknął koncert Trójmiejskiej Grupy Wokalnej.

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza także na spotkanie w nadchodzący weekend na grę miejską „Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2”. Poprzednia jej edycja odbyła się w sierpniu i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W drugą odsłonę włączyły się Fabryka Sztuk, Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta, Radio Tczew, Telewizja TeTka, Fundacja Pokolenia oraz pasjonaci historii i uczestnicy pierwszej edycji gry.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe