piątek, 26 kwietnia 2024 12:15

Piłkarski weekend w Tczewie - Pogoń i Wisła grają u siebie

W ostatni weekend września tczewskie kluby piłkarskie rozgrywają spotkania na własnych stadionach. Kibice będą mogli zobaczyć zmagania trzech zespołów Pogoni oraz zawodników Wisły Tczew.

Autor: fot. Pixabay

POGOŃ TCZEW

Zawodniczki pierwszoligowej Pogoni Dekpol Tczew w sobotę 26 września po tygodniowej przerwie wybiegną na boisko przy ul Elżbiety. O godzinie 12:00 pierwszy zespół zagra z sąsiadkami z tabeli, czyli zawodniczkami Polonii Środy Wielkopolskiej. Dla tczewianek będzie to mecz o pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie.

W niedzielę 27 września w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek, tczewianki w południe podejmą Sportową Czwórkę Radom. Czwartoligowe niepokonane dotąd rezerwy zagrają o 15:00 z Akademią Kobiecej Piłki Jastrząb Malbork.

WISŁA TCZEW

W sobotę 26 września o godzinie 16:00 Wisła Tczew rozegra swój dziewiąty mecz w klasie okręgowej. Wiślacy mają szansę przerwać złą passę - w ostatnich trzech kolejkach zdobyli punkt remisując z Wietcisą Skarszewy, przegrywając z Orłem Subkowy i Czarnymi Przemysław. Wisła zakończyła też zmagania w regionalnym pucharze Polski po porażce 2:3 z Orkanem Rumia.

Tym razem na boisku przy Ceglarskiej tczewianie podejmą Meteor Pinczyn.