ZUOS chce wyeliminować nieprzyjemne odory

  • 12.04.2017, 14:02 (aktualizacja 13.04.2017, 09:20)
  • Hanna Brzezińska, Urszula Niewiarowska
ZUOS chce wyeliminować nieprzyjemne odory

Podziel się:

Oceń:

Krystalizują się plany Zakładu Utylizacji i Odpadów Stałych związane z modernizacją systemu wentylacji. Kilka dni temu z wykonawcą robót podpisana została umowa – poinformował prezes ZUOS-u.

W ubiegłym roku Zakład Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie rozpoczął prace przygotowawcze związane z modernizacją systemu wentylacji, odpylania i usuwania odorów w hali sortowni. Chodzi między innymi o zminimalizowanie oddziaływania zakładu na okolicznych mieszkańców i ograniczenie ewentualnych nieprzyjemnych zapachów. Kilka dni temu została podpisana umowa z wykonawcą robót. O inwestycji z Urszulą Niewiarowską rozmawiał prezes ZUOS-u, Marcin Cejer.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W drodze przetargu przeprowadzonego w trybie partnerstwa innowacyjnego wykonawcą została Firma ECOL-UNICON z Gdańska. Całość kontraktu pochłonie ponad milion siedemset tysięcy złotych. Projekt został; podzielony na kilka etapów. Ostatni z nich ma zostać zrealizowany w 2018 roku. To jeszcze nie koniec inwestycji planowanych przez ZUOS.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na ten temat dziś w Telewizji Tetka o godzinie 17:20.

Hanna Brzezińska, Urszula Niewiarowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe