Sytuacja w Szpitalach Tczewskich się stabilizuje [AKTUALIZACJA]

  • 01.10.2020, 11:52
  • Redakcja
Sytuacja w Szpitalach Tczewskich się stabilizuje [AKTUALIZACJA] fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

W ubiegłym tygodniu Szpitale Tczewskie SA informowały o trudnej sytuacji na niektórych oddziałach oraz o ograniczonej możliwości przyjmowania nowych pacjentów. Jak aktualnie wygląda sytuacja w placówce?

CZWARTEK 1 PAŹDZIERNIKA

W czwartek rano zarząd Szpitali Tczewskich SA przekazał, że w związku z zakończeniem postępowania epidemiologicznego 1 października normalną pracę wznowiły oddziały Chirurgiczny oraz Internistyczny wraz z Izbą Przyjęć Szpitala.
 

Dziękuję Pracownikom Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tczewie za sprawnie przeprowadzone postępowanie oraz Pracownikom Spółki za zaangażowanie i zrozumienie w tym trudnym czasie.

- Maciej Bieliński, prezes zarządu Szpitali Tczewskich SA

 


PONIEDZIAŁEK 28 WRZEŚNIA

O aktualnym stanie lokalnej służby zdrowia w świetle nowych zakażeń koronawirusem mówi prezes zarządu Szpitali Tczewskich Maciej Bieliński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chirurgiczna Izba Przyjęć oraz Oddział Chirurgiczny działają w trybie ostrodyżurowym. Internistyczna Izba Przyjęć i Oddział Wewnętrzny prawdopodobnie wrócą do pracy w najbliższych dniach. Część pracowników placówki nadal pozostaje na kwarantannie.


O przypadkach zakażenia koronawirusem w Szpitalach Tczewskich pisaliśmy tutaj.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe