Tczew: Ostatnie prace na ulicy Gdańskiej

  • 10.10.2020, 08:00
  • Redakcja / Tv Tetka
Tczew: Ostatnie prace na ulicy Gdańskiej fot. Telewizja Tetka

Podziel się:

Oceń:

Ulica Gdańska została już dopuszczona do ruchu, ale wciąż trwają na niej prace brukarskie i wykończeniowe. Kiedy się zakończą?

Najważniejsze prace przy przebudowie odcinka ulicy Gdańskiej wraz ze skrzyżowaniem przy kościele świętego Józefa zostały zakończone. Kończą się także dodatkowe prace brukarskie, dzięki którym niwelowane jest zwężenie chodnika przy kilku punktach handlowych. Procedury odbiorowe opóźniły się z powodu niedostarczenia na czas przez producenta masztów oświetleniowych. Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka zapytał kierownika Miejskiego Zarządu Dróg, Marcina Górnego o zgłoszenia interwencyjne mieszkańców - chodzi m.in. o zbyt wąski chodnik dla pieszych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Procedury odbiorowe opóźniają się, ale nie z winy inwestora czy wykonawcy. W trakcie realizacji okazało się, że dostawca masztów oświetleniowych z powodu pandemii koronawirusa nie mógł wywiązać się z zamówienia na czas:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej o remoncie można zobaczyć także w Telewizji Tetka.

Redakcja / Tv Tetka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe