Zmiany w radzie powiatu? Nadzwyczajna sesja 15 października

  • 13.10.2020, 11:36 (aktualizacja 13.10.2020, 12:05)
  • Redakcja
Zmiany w radzie powiatu? Nadzwyczajna sesja 15 października fot. archiwum tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

W czwartek, 15 października, odbędzie się nadzwyczajna sesja rady powiatu, na której klub Prawa i Sprawiedliwości chce rozpatrzenia wniosku o odwołanie przewodniczącego rady Marka Modrzejewskiego.

Klub Prawa i Sprawiedliwości 9 października złożył pismo o zwołanie nadzwyczajnej sesji rady powiatu, podczas której zostanie rozpatrzony wniosek o dowołanie przewodniczącego rady Marka Modrzejewskiego. Jak tłumaczy radna Barbara Kamińska, decyzja wynika z odejść z klubów radnych, do jakich doszło w ostatnim czasie - z Porozumienia na Plus oraz Platformy Obywatelskiej, przez co PiS jest obecnie najliczniejszym klubem w radzie powiatu:

 

Od samego początku zostaliśmy wykluczeni z jakichkolwiek funkcji w radzie powiatu [...]. Uważamy, że w tej chwili sytuacja się na tyle zmieniła, że powinniśmy spojrzeć na tę sprawę inaczej.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na razie radni Prawa i Sprawiedliwości nie ujawniają nazwiska swojego kandydata na stanowisko przewodniczącego rady.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe