Sześć automatów do gier zabezpieczonych przez służby w Tczewie

  • 14.10.2020, 14:37 (aktualizacja 14.10.2020, 16:10)
  • Redakcja / KPP Tczew
Sześć automatów do gier zabezpieczonych przez służby w Tczewie KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

8 października na terenie naszego miasta policja wraz z funkcjonariuszami pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyła 6 nielegalnych automatów do gier. Właścicielom takich urządzeń grożą m.in. wysokie kary finansowe.

Policjanci z tczewskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami z pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie 8 października przeprowadzili na terenie Tczewa wspólne działania wymierzone w nielegalny hazard.

W jednym z lokali ujawniono 6 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez KAS. Zabezpieczone maszyny przygotowane do gier hazardowych zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. 

 

Właściciele pseudo kasyn i nielegalnych automatów do gier mogą liczyć się z wysokimi karami pieniężnymi. Za posiadanie jednego automatu kara może wynieść nawet 100 tys. złotych. Ponadto za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do lat 3 lat.

KPP Tczew

 

Policjanci zapowiadają dalsze kontrole podobnych miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Redakcja / KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe