Tczew: Wystartował nabór wystawców do udziału w Jarmarku Mikołajkowym

  • 15.10.2020, 10:20
  • Redakcja / Fabryka Sztuk
Tczew: Wystartował nabór wystawców do udziału w Jarmarku Mikołajkowym fot. Rafał Grzenkowski / materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, Fabryka Sztuk planuje 5 i 6 grudnia zorganizować Jarmark Mikołajkowy.

Wydarzenie swoim charakterem nawiązuje do odbywających się od wielu lat w Tczewie świątecznych jarmarków. Starówka nabiera dzięki temu wyjątkowego, świątecznego charakteru. Oko przechodniów przykuwały przepiękne ozdoby rękodzielnicze. Można było rozsmakować się za sprawą słodkości, pieczywa wypiekanego na naturalnym zakwasie, swojskiej wędliny, różnego rodzaju serów i innych smakołyków. Jarmarki miały też bogatą oprawę artystyczną.

 

Chcąc oddać klimat tamtych wydarzeń, postanowiliśmy zorganizować Jarmark Mikołajkowy na naszym dziedzińcu przy ul. 30 Stycznia 4, gdzie będą ustawione drewniane chatki. Oczywiście planujemy ograniczoną liczbę wystawców oraz gości, którzy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu po wcześniejszej rejestracji online. Będziemy stosować się do zasad związanych z zachowaniem reżimu sanitarnego. Mamy też świadomość dynamicznej sytuacji w naszym kraju związanej z epidemią i zdajemy sobie sprawę, że w każdej chwili jarmark może zostać odwołany. W tym momencie zbieramy zgłoszenia od potencjalnych wystawców.

- Alicja Gajewska, dyrektor Fabryki Sztuk

 

O szczegółach wydarzenia i informacjach dotyczących zgłoszeń, opowiedziała nam Małgorzata Kruk, specjalista do spraw organizacji imprez w Fabryce Sztuk: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto może zgłosić się do udziału w jarmarku?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wystawcą może zostać zarówno osoba prywatna, jak i organizacja pozarządowa oraz przedsiębiorca. Podczas Jarmarku będzie można handlować asortymentem związanym ze świętami Bożego Narodzenia - preferowane jest rękodzieło.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Regulamin oraz formularz dostępny jest na stronie: www.pchlitarg.tczew.plZgłoszenia wraz ze zdjęciami asortymentu przyjmowane są do 6 listopada.

Redakcja / Fabryka Sztuk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe